Sportske aktivnosti IPA članova

IPA - Sarajevo nastavlja sa aktivnostima i učešću naših članova na sportskim dešavanjima u BiH i regiji. Jedan od naših članova, Asmir Klapuh, inače uposlenik DIREKCIJE ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA BiH, jedan je od naših dugogodišnjih članova koji diljem Bosne i Hercegovine uzima učešće na maratonima, polumaratonima, trijatlonima itd. U svim pomenutim događajima naš Asmir ostvaruje zapažene rezultate a jedan od zadnjih rezultata je i nedavno završeni 28. Zagrebački polumaraton na kojem je ostavrio rezultat od 1:52:33.

Asmiru želimo puno uspjeha na sljedećim takmičenjima.

IPA - SARAJEVO IDE DALJE...

Izdvojeno
Najnovije
Arhiva
Oznake
No tags yet.

Telefon:

+387 66 335-841

​Adresa: 

Fakultet za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije

Zmaja od Bosne 8, 71000 Sarajevo, BiH

© 2023 IPA RK Sarajevo