Sportske aktivnosti IPA članova

October 15, 2019

 

 

 

IPA - Sarajevo nastavlja sa aktivnostima i učešću naših članova na sportskim dešavanjima u BiH i regiji. Jedan od naših članova, Asmir Klapuh, inače uposlenik DIREKCIJE ZA KOORDINACIJU POLICIJSKIH TIJELA BiH, jedan je od naših dugogodišnjih članova koji diljem Bosne i Hercegovine uzima učešće na maratonima, polumaratonima, trijatlonima itd. U svim pomenutim događajima naš Asmir ostvaruje zapažene rezultate a jedan od zadnjih rezultata je i nedavno završeni 28. Zagrebački polumaraton na kojem je ostavrio rezultat od 1:52:33. 

Asmiru želimo puno uspjeha na sljedećim takmičenjima.

IPA - SARAJEVO IDE DALJE... 

 

 

Please reload

Izdvojeno

Deset godina R.K IPA SARAJEVO

March 25, 2019

1/10
Please reload

Najnovije

March 9, 2019

Please reload

Arhiva